Warframe – moje lokacje do zdobywania Axi i Neo.

Syndykat

To pierwsza możliwość zdobycia reliktów. Codzienne ukończenie misji syndykatów pozwala na kupno reliktów średnio co jeden lub dwa dni – w zależności od naszego szczęścia przy poszukiwaniu insygniów.

Paczkę możemy kupić za 20 000 punktów jeśli posiadamy reputacje na poziomie drugim, jednak moim zdaniem jest opłacalne wykupywanie tego, ponieważ dostajemy przeważnie jeden relikt Neo lub Axi, z którego możemy wylosować przedmiot o wysokiej wartości. Nie jestem zwolennikiem zbierania na modyfikacje lub bronie z syndykatów, skoro możemy kupić je za platynę(nie jestem pewien co do modów z syndykatów).

Uran – Stephano

Pierwsze miejsce na którym zdobywałem Neo i AXI, chociaż te drugie rzadziej tutaj wypadają. Grając tutaj obronę po raz pierwszy byłem mile zaskoczony, gdy doświadczony Ember Prime zabijał praktycznie na solo wszystkich przeciwników. Na tamten moment zdobyłem swoje trzy pierwsze najrzadsze relikty, z których wylosowałem jeden ciekawy item. Lokacja dosyć łatwa, przyda się jakaś broń z większymi obrażeniami, która poradzi sobie z wrogiem na wyższym poziomie niż 30. Niestety istnieje pewna szansa na to, że po pięciu falach nie dostaniemy reliktu, ale przeważnie otrzymujemy je i najczęściej możemy liczyć na Neo.

Pluton, Hieracon

Więcej: http://thorus.com.pl/hieracon-kopalnia-reliktow-axi-i-neo/

Wydobycie, na które czekałem praktycznie od Marsa. Bardzo opłacalna misja, zwłaszcza jeśli gra się w grupie ze znajomymi. Co sto wydobytego kriotyku dostajemy najczęściej dużą paczkę kredytów, 400 Endo lub relikt Neo/Axi. Z własnego doświadczenia wiem, że średnio na 2000 wydobytego kriotyku otrzymujemy około 4-6 reliktów.

 

To moje ulubione lokacje do zdobywania reliktów. Oczywiście jest więcej miejsc, gdzie można zdobyć relikty, ale te trzy sposoby najbardziej przypadły mi do gustu.

1

You May Also Like

O Autorze: Arkadiusz

Z zawodu informatyk, pasjonat różnorakich gier, maniak sprzętu lubiący pobijać swoje rekordy na siłowni ;)

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz