Dogry.pl – zdobywanie gier, skinów itd.

Dogry.pl

Umożliwia nam zdobycie punktów za wypełnianie zadań, które można wymienić na różności: gry, skiny, walutę premium w grach, konkursy itp. Z początku myślałem, że to kolejna strona w stylu „musisz wykonywać zadania 6 miesięcy, żeby coś mieć” – zaskoczyła mnie pozytywnie. W przeciągu tygodnia nazbierałem punkty na moją pierwszą nagrodę, czyli skin do Ekko „Piaskowej Burzy”.

Co jest wymagane, żeby móc zdobywać punkty ?

  • Stworzenie konta – bo jak bez tego moglibyśmy mieć przypisywane punkty ? Rejestracja jest prosta, wystarczy podać wymagane dane, potwierdzić email i voilà.
  • Łącze internetowe – nie chodzi mi o samo posiadanie internetu, ale o jego przepustowość. Dużo zadań jest z gier wymagających pobrania klienta, a przepustowość może nam sprawić kłopot czasowy.
  • Szczere chęci – bez własnego wysiłku nic nie dostaniemy za darmo, ale skoro chcesz jakąś grę/skina to dlaczego nie miałbyś poświęcić na to trochę czasu ?

Szybkość dostawy

Z tym bywa różnie, pierwszy skin dostałem bodajże po 1,5 tygodnia. Następne nagrody były już realizowane nazajutrz lub dwa dni po zamówieniu. Z pierwszą nagrodą wydaje mi się, że był taki czas oczekiwania, ponieważ:

  • było to moje pierwsze zamówienie,
  • skin do Ekko był na promocji właśnie w tamtym tygodniu,
  • Riot wymusza czas oczekiwania, do podarowania prezentu nowemu znajomemu.

Konkursy

Nie jestem ich zwolennikiem, zamiast wydawać zarobione punkty po pierwszej nagrodzie, lepiej je odłożyć i odczekać, a później większą sumę wymienić na nagrodę.

 

Podsumowanie

Dogry.pl pozwala na zdobycie różnorakich nagród poprzez wykonanie pewnym zadań i zebranie punktów. Stronę polecam, jeśli masz czas to bardzo szybko uda nazbierać Ci się na coś większego. Najtrudniej jest zacząć, ale nie od razu Rzym zbudowano 😉

0

O Autorze: Arkadiusz

Z zawodu informatyk, pasjonat różnorakich gier, maniak sprzętu lubiący pobijać swoje rekordy na siłowni ;)

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz